ABSOLUT
52.032.10-XS
11,99 € Cene su sa PDV-om| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 289 | 749 | 701 | 610 | 806 | 732 | 534 |
| Dolazak | 60 31.12.26. | 240 31.12.26. | 1000 31.12.26. | 1400 31.12.26. | 1200 31.12.26. | 600 31.12.26. | 200 31.12.26. |
ABSOLUT, dukserica od organskog pamuka, 280 g/m2, crna
Dukserica ABSOLUT izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Namenjena je svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena od brušenog futera, pruža dodatnu toplinu i visok nivo udobnosti. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje elastične ranfle oko vrata, na rukavima i donjem delu, dok je okovratnik dodatno ojačan trakom radi veće stabilnosti i dugotrajnosti. Dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu doprinose otpornosti proizvoda i zadržavanju forme. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a paleta boja prati organic koncept kolekcije. Ključne karakteristike: Dukserica • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS
Povezani proizvodi
ABSOLUT HOODY 350
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.032.10 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
289 0 0 Dolazak | 749 0 0 Dolazak | 701 0 0 Dolazak | 610 0 0 Dolazak | 806 0 0 Dolazak | 732 0 0 Dolazak | 534 0 0 Dolazak | |
| 52.032.20 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
295 0 0 | 468 0 0 | 953 0 0 | 1.131 0 0 | 1.169 0 0 | 508 0 0 | 246 0 0 | |
| 52.032.30 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
274 0 0 | 429 0 0 | 615 0 0 | 1.052 0 0 | 1.066 0 0 | 620 0 0 | 354 0 0 | |
| 52.032.55 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
54 0 0 | 66 0 0 | 277 0 0 | 437 0 0 | 483 0 0 | 307 0 0 | 68 0 0 | |
| 52.032.71 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
273 0 0 | 883 0 0 | 1.431 0 0 | 1.466 0 0 | 1.441 0 0 | 981 0 0 | 354 0 0 | |
| 52.032.75 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.032.90 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | - | - | - | - | 10 0 0 | |
| 52.032.94 | 11,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
169 0 0 | 234 0 0 | 575 0 0 | 898 0 0 | 945 0 0 | 415 0 0 | 178 0 0 |
Specifikacije
| Sastav | 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester |
| Materijal | organski pamuk, reciklirani poliester |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.324 kg |
| Bruto težina | 0.381 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.38 x 0.26 x 0.575 m |
| Strana kataloga | 278 |
| Carinska tarifa | 611020910000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
