CLUB SSL MEN
55.045.10-S
16,55 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 204 | 428 | 911 | 947 | 639 | 199 |
CLUB SSL MEN, muška košulja kratkih rukava, crna
Muška košulja kratkih rukava strukiranog kroja (slim fit) iz CLUB kolekcije, namenjena poslovnom i smart-casual stilu. Izrađena je od puplina sa elastinom (97% pamuk, 3% elastin, 140 g/m2), što pruža udobnost, prozračnost i blagu elastičnost. Materijal ima završnu obradu koja omogućava lako peglanje, dok je tkanina rastegljiva u dva pravca za veću slobodu pokreta. Model poseduje sedam dugmadi napred i rezervnu dugmad, sa svim dugmadima u boji tkanine, što doprinosi urednom i profesionalnom izgledu. Košulja je pogodna za brendiranje i dostupna je i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Muška košulja kratkih rukava • Strukirani slim fit kroj • Sirovinski sastav: 97% pamuk, 3% elastin (puplin) • Gramatura 140 g/m2 • Prozračna i blago elastična • Lako peglanje zahvaljujući završnoj obradi • Rastegljiva tkanina u dva pravca • Sedam dugmadi napred • Rezervna dugmad uključena • Dugmad u boji tkanine • Pogodna za brendiranje • Dostupna i u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.045.10 | 16,55 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
204 0 0 | 428 0 0 | 911 0 0 | 947 0 0 | 639 0 0 | 199 0 0 | |
| 55.045.90 | 16,55 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
189 0 0 | 246 0 0 Dolazak | 473 0 0 Dolazak | 397 0 0 Dolazak | 272 0 0 | 259 0 0 |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Muški |
| Materijal | puplin sa elastinom |
| Ženska verzija | CLUB SSL WOMEN 55.046 |
| Sastav | 97% pamuk, 3% elastin |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.244 kg |
| Bruto težina | 0.312 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.37 x 0.31 x 0.56 m |
| Strana kataloga | 297 |
| Carinska tarifa | 620520000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
