TARGET V MEN
50.083.10-S
4,19 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 1.461 | 3.963 | 7.386 | 7.412 | 3.959 | 1.187 |
TARGET V MEN, pamučna majica, v izrez, 160 g/m2, crna
Majica TARGET V MEN je unisex model sa klasičnim V-izrezom, izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju, uz zadržavanje udobnosti i urednog izgleda. Deo je TARGET kolekcije, fokusirane na povećanu otpornost i dugotrajnost proizvoda. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na okovratniku, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme i otpornost na često pranje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Klasičan V-izrez • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Šivena sa strane • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.083.10 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.461 0 0 | 3.963 0 0 | 7.386 0 0 | 7.412 0 0 | 3.959 0 0 | 1.187 0 0 | |
| 50.083.11 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
580 0 0 | 1.791 0 0 | 3.579 0 0 | 3.566 0 0 | 1.779 0 0 | 594 0 0 | |
| 50.083.20 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
692 0 0 | 2.259 0 0 | 4.750 0 0 | 4.716 0 0 | 2.359 0 0 | 728 0 0 | |
| 50.083.22 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
597 0 0 | 1.782 0 0 | 3.546 0 0 | 3.575 0 0 | 1.793 0 0 | 595 0 0 | |
| 50.083.30 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
797 0 0 | 2.361 0 0 | 4.758 0 0 | 4.797 0 0 | 2.396 0 0 | 800 0 0 | |
| 50.083.90 | 3,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.951 0 0 | 5.958 0 0 | 10.953 0 0 | 10.919 0 0 | 5.969 0 0 | 1.966 0 0 |
Specifikacije
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.14 kg |
| Bruto težina | 0.162 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.4 x 0.205 x 0.595 m |
| Strana kataloga | 263 |
| Carinska tarifa | 610910000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
