SPINNER
52.049.10-XS
11,39 € Cene su sa PDV-om| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 270 | 240 | 747 | 1.884 | 1.999 | 901 | 395 |
SPINNER, dukserica sa rajsferšlusom, 280 g/m2, crna
Dukserica sa rajsferšlusom SPINNER je unisex model namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža toplinu i udobnost, uz praktičan dizajn bez kapuljače, što je čini pogodnom za nošenje ispod prsluka ili jakne. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa koja pružaju prostor za sitne predmete ili zagrevanje ruku, elastične ranfle na rukavima i donjem delu, kao i dodatne štepove na rukavima, ramenima i dnu radi veće dugotrajnosti. Okovratnik je ojačan trakom, što doprinosi stabilnosti i udobnosti tokom nošenja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), čime je olakšana personalizacija i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kragna bez kapuljače • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.049.10 | 11,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
270 0 0 | 240 0 0 | 747 0 0 | 1.884 0 0 | 1.999 0 0 | 901 0 0 | 395 0 0 | |
| 52.049.15 | 11,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
289 0 0 | 500 0 0 | 1.322 0 0 | 2.699 0 0 | 2.641 0 0 | 1.092 0 0 | 298 0 0 | |
| 52.049.20 | 11,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
258 0 0 | 459 0 0 | 1.057 0 0 | 2.178 0 0 | 2.186 0 0 | 990 0 0 | 445 0 0 | |
| 52.049.30 | 11,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
195 0 0 | 415 0 0 | 885 0 0 | 1.828 0 0 | 1.847 0 0 | 791 0 0 | 299 0 0 | |
| 52.049.55 | 11,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
193 0 0 | 425 0 0 | 826 0 0 | 1.701 0 0 | 1.726 0 0 | 739 0 0 | 282 0 0 | |
| 52.049.90 | 11,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
192 0 0 | 432 0 0 | 898 0 0 | 1.850 0 0 | 1.909 0 0 | 904 0 0 | 393 0 0 |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Unisex |
| Sastav | 85% pamuk, 15% poliester |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Bruto težina | 0.48 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.405 x 0.31 x 0.595 m |
| Strana kataloga | 277 |
| Carinska tarifa | 610220900000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
