BUSINESS LSL WOMEN
55.002.90-S
10,55 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 31 | 40 | 161 | 0 | 0 |
| Dolazak | 500 31.07.26. | 500 31.07.26. | 500 31.07.26. | 400 31.07.26. | 300 31.07.26. |
BUSINESS LSL WOMEN, ženska košulja dugih rukava, bela
Ženska poslovna košulja dugih rukava klasičnog, blago strukiranog kroja, namenjena profesionalnoj upotrebi i svakodnevnom poslovnom stilu. Izrađena je od puplina (65% poliester, 35% pamuk, 120 g/m2), što omogućava lako održavanje, izrazito jednostavno peglanje i udobnost tokom celog dana. Materijal se minimalno gužva zahvaljujući specifičnom sastavu i završnoj obradi. Košulja ima džep na levoj strani grudi, sedam dugmadi napred, manžetne sa dva dugmeta i rezervna dugmad, sve u boji košulje. Pogodna je za brendiranje, a materijal omogućava i sublimacionu štampu. Ključne karakteristike: Ženska poslovna košulja dugih rukava • Klasičan, blago strukiran kroj • Materijal: puplin (65% poliester, 35% pamuk) • Gramatura 120 g/m2 • Minimalno gužvanje i lako peglanje • Sedam dugmadi napred u tonu košulje • Manžetne sa dva dugmeta • Džep na levoj strani grudi • Rezervna dugmad uključena • Pogodna za brendiranje • Pogodna za sublimaciju • Dostupna i u muškoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.002.90 | 10,55 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
31 0 0 Dolazak | 40 0 0 Dolazak | 161 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Materijal | puplin |
| Sastav | 65% poliester, 35% pamuk |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Muška verzija | BUSINESS LSL MEN 55.001 |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.23333 kg |
| Bruto težina | 0.274 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.38 x 0.3 x 0.56 m |
| Strana kataloga | 296 |
| Carinska tarifa | 620640000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
