CLUB LSL MEN
55.007.10-S
17,27 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 0 | 13 | 1.167 | 308 | 118 |
| Dolazak | 300 31.07.26. | 2500 31.07.26. | 2000 31.07.26. | 1200 31.07.26. | 600 31.07.26. | 200 31.07.26. |
CLUB LSL MEN, muška košulja dugih rukava, crna
Muška košulja dugih rukava strukiranog kroja (slim fit), namenjena poslovnim prilikama i modernim casual kombinacijama. Izrađena je od puplina sa elastinom (97% pamuk, 3% elastin, 140 g/m2), što obezbeđuje udobnost, prozračnost i blagu elastičnost uz lako održavanje. Materijal ima završnu obradu koja omogućava jednostavno peglanje, dok je tkanina rastegljiva u dva pravca za veću slobodu pokreta. Model poseduje sedam dugmadi napred, tri dugmeta na manžetnama i rezervnu dugmad. Sva dugmad su u tonu boje košulje, što doprinosi diskretnom i elegantnom izgledu. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Muška košulja dugih rukava • Strukirani slim fit kroj • Sirovinski sastav: 97% pamuk, 3% elastin (puplin) • Gramatura 140 g/m2 • Blaga elastičnost i prozračnost • Lako peglanje zahvaljujući završnoj obradi • Rastegljiva tkanina u dva pravca • Sedam dugmadi napred • Tri dugmeta na manžetnama • Rezervna dugmad uključena • Dugmad u boji košulje • Pogodna za brendiranje • Dostupna i u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.007.10 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 13 0 0 Dolazak | 1.167 0 0 Dolazak | 308 0 0 Dolazak | 118 0 0 Dolazak | |
| 55.007.33 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
5 0 0 | - | - | - | 84 0 0 | 40 0 0 | |
| 55.007.70 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | - | 45 0 0 | 17 0 0 | 14 0 0 | |
| 55.007.90 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
244 0 0 Dolazak | 1.048 0 0 Dolazak | 482 0 0 Dolazak | 1.438 0 0 Dolazak | 991 0 0 Dolazak | 162 0 0 Dolazak |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Muški |
| Materijal | puplin sa elastinom |
| Ženska verzija | CLUB LSL WOMEN 55.008 |
| Sastav | 97% pamuk, 3% elastin |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Pakovanje | 20/1/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Bruto težina | 0.325 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.375 x 0.3 x 0.555 m |
| Strana kataloga | 297 |
| Carinska tarifa | 620520000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
