CLUB LSL WOMEN
55.008.10-S
17,27 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 0 | 811 | 55 | 88 |
| Dolazak | 1200 31.07.26. | 1200 31.07.26. | 700 31.07.26. | 400 31.07.26. | 100 31.07.26. |
CLUB LSL WOMEN, ženska košulja dugih rukava, crna
Ženska košulja dugih rukava strukiranog kroja, dizajnirana za poslovni i smart-casual stil. Izrađena je od puplina sa elastinom (97% pamuk, 3% elastin, 140 g/m2), što pruža udobnost, lako održavanje i jednostavno peglanje. Materijal ima završnu obradu za lako peglanje, a tkanina je rastegljiva u dva pravca. Model poseduje četiri ušitka napred i dva pozadi za bolji fit, sedam dugmadi napred, dva dugmeta na manžetnama i rezervnu dugmad. Sva dugmad su u boji tkanine, za uredan i elegantan izgled. Košulja je pogodna za brendiranje i dostupna je i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska košulja dugih rukava • Strukirani kroj • Sirovinski sastav: 97% pamuk, 3% elastin (puplin) • Gramatura 140 g/m2 • Udobna i blago elastična • Lako održavanje i peglanje • Rastegljiva tkanina u dva pravca • Ušitci za bolji fit (4 napred, 2 pozadi) • Sedam dugmadi napred • Dva dugmeta na manžetnama • Rezervna dugmad uključena • Dugmad u boji tkanine • Pogodna za brendiranje • Dostupna i u muškoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.008.10 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 811 0 0 Dolazak | 55 0 0 Dolazak | 88 0 0 Dolazak | |
| 55.008.33 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
132 0 0 | 94 0 0 | 71 0 0 | - | - | |
| 55.008.90 | 17,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
65 0 0 Dolazak | 225 0 0 Dolazak | 562 0 0 Dolazak | 39 0 0 Dolazak | 131 0 0 Dolazak |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Materijal | puplin sa elastinom |
| Sastav | 97% pamuk, 3% elastin |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Muška verzija | CLUB LSL MEN 55.007 |
| Pakovanje | 20/1/1 |
| Neto težina | 0.24667 kg |
| Bruto težina | 0.29 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.36 x 0.33 x 0.5 m |
| Strana kataloga | 297 |
| Carinska tarifa | 620630000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
