GATOR
52.004.10-L
8,39 € Cene su sa PDV-om| L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 279 | 1.384 | 615 | 275 |
GATOR, pamučna polo majica dugih rukava, 200 g/m2, crna
Polo majica GATOR je muški/unisex model dugih rukava klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, poslovnoj i korporativnoj upotrebi tokom cele godine. Izrađena je od 100% pamuka, prirodnog i prijatnog materijala koji obezbeđuje udobnost, dobru prozračnost i stabilnost pri nošenju. Gramatura od 200 g/m2 daje majici puniji osećaj i dodatnu trajnost, čineći je pogodnom i za intenzivniju upotrebu. Model je šiven sa strane, sa elastičnim ranflama na rukavima koje obezbeđuju uredan izgled i stabilnost. Opremljena je sa tri dugmeta u boji majice i rezervnim dugmetom. Ojačana traka duž vrata i dodatni štep duž ramena i donjeg ruba pomažu očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Polo majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 200 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Elastične ranfle na rukavima • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Ojačana traka duž vrata • Dodatni štep duž ramena i na dnu • Stabilan oblik pri nošenju i pranju • Tear-off etiketa • Pogodna za korporativnu i poslovnu upotrebu • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.004.10 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | 279 0 0 | 1.384 0 0 | 615 0 0 | 275 0 0 | |
| 52.004.11 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | 94 0 0 | 51 0 0 | - | - | |
| 52.004.15 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
357 0 0 | 236 0 0 | 716 0 0 | 865 0 0 | 2 0 0 | - | |
| 52.004.23 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
209 0 0 | 361 0 0 | 697 0 0 | 580 0 0 | 176 0 0 | 192 0 0 | |
| 52.004.30 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
24 0 0 | 274 0 0 | 697 0 0 | 67 0 0 | 220 0 0 | 201 0 0 | |
| 52.004.33 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
181 0 0 | 26 0 0 | 70 0 0 | 177 0 0 | 26 0 0 | 186 0 0 | |
| 52.004.50 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
163 0 0 | 130 0 0 | 303 0 0 | 214 0 0 | 85 0 0 | 176 0 0 | |
| 52.004.90 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
97 0 0 | 947 0 0 | 944 0 0 | 706 0 0 | - | 93 0 0 |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Unisex |
| Ženska verzija | LINDA 52.003 |
| Sastav | 100% pamuk |
| Gramatura majice | 200g/m2 |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.292 kg |
| Bruto težina | 0.33 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.405 x 0.36 x 0.57 m |
| Strana kataloga | 0 |
| Carinska tarifa | 610510000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
