KOBALT VEST
58.145.10-S
22,79 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 31 | 163 | 326 | 324 | 150 | 68 |
KOBALT VEST, radni prsluk, crni
Radni prsluk klasičnog dizajna namenjen svakodnevnoj upotrebi u servisnim, skladišnim, proizvodnim i logističkim okruženjima. Dizajniran je kao jednostavan i funkcionalan sloj koji obezbeđuje dodatnu zaštitu i praktičnost bez ograničavanja pokretljivosti. Prsluk je izrađen od 100% poliestera, sa spoljnim slojem i postavom od istog materijala, što obezbeđuje stabilnost forme, ujednačenu strukturu i lako održavanje. Materijal je gladak i kompaktan, pogodan za umerene spoljne uslove. Konstrukcija uključuje visoku kragnu za zaštitu vratne zone od promaje i hladnijeg vazduha. Prednji deo opremljen je sa dva bočna džepa za osnovni pribor i jednim džepom sa rajsferšlusom na grudima za sigurnije odlaganje manjih predmeta. Unutrašnji džep omogućava diskretno nošenje dokumenata ili ličnih stvari. Ključne karakteristike Radni prsluk klasičnog kroja • 100% poliester • Postava i spoljašnji sloj od istog materijala • Visoka kragna • Dva bočna džepa • Grudni džep sa rajsferšlusom • Unutrašnji džep • Jednostavno održavanje • Radna i promotivna upotreba
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.145.10 | 22,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
31 0 0 | 163 0 0 | 326 0 0 | 324 0 0 | 150 0 0 | 68 0 0 | |
| 58.145.11 | 22,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
82 0 0 | 273 0 0 | 518 0 0 | 514 0 0 | 270 0 0 | 86 0 0 | |
| 58.145.20 | 22,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
52 0 0 | 186 0 0 | 365 0 0 | 365 0 0 | 177 0 0 | 65 0 0 | |
| 58.145.30 | 22,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
19 0 0 | 116 0 0 | 218 0 0 | 186 0 0 | 86 0 0 | 21 0 0 |
Specifikacije
| Sastav | 1. Lice - 100% poliester 2. Postava – 100% poliester |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44667 kg |
| Bruto težina | 0.5 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.4 x 0.41 x 0.6 m |
| Strana kataloga | 330 |
| Carinska tarifa | 620190000000 |
| Zemlja porekla | Kina |
