LINDA
52.003.10-S
8,39 € Cene su sa PDV-om| S | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 103 | 468 | 1 | 112 |
LINDA, ženska pamučna polo majica dugih rukava, 200 g/m2, crna
Polo majica LINDA je ženski model dugih rukava, namenjen poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi. Klasičan i uredan dizajn, u kombinaciji sa kvalitetnim materijalom, čini je pogodnom za profesionalna okruženja i korporativne uniforme. Izrađena je od 100% pamuka sa gramaturom od 200 g/m2, što obezbeđuje prijatan osećaj na koži, dobru postojanost i dug vek trajanja. Majica je šivena sa strane i blago strukirana, čime se postiže lepo pristajanje ženskoj silueti. Dupli štepovi na rukavima i dnu doprinose izdržljivosti, dok polo kragna ojačana trakom pomaže očuvanju oblika tokom nošenja i pranja. Model ima četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme i bočne šliceve koji omogućavaju lakše kretanje i prirodniji pad materijala. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Dostupna je u više boja i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska polo majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 200 g/m2 • Blago strukiran kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačana polo kragna sa trakom • Četiri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Bočni šlicevi • Tear-off etiketa • Pogodna za poslovnu i promotivnu upotrebu • Dostupna u muškoj verziji
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.003.10 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
103 0 0 | - | 468 0 0 | 1 0 0 | 112 0 0 | |
| 52.003.11 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
183 0 0 | 280 0 0 | 406 0 0 | 98 0 0 | 70 0 0 | |
| 52.003.15 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
670 0 0 | 207 0 0 | 158 0 0 | - | 15 0 0 | |
| 52.003.20 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
211 0 0 | - | 166 0 0 | - | 95 0 0 | |
| 52.003.23 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | 16 0 0 | 13 0 0 | 8 0 0 | |
| 52.003.30 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
601 0 0 | 579 0 0 | 509 0 0 | - | 32 0 0 | |
| 52.003.33 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
60 0 0 | 63 0 0 | 225 0 0 | 61 0 0 | 48 0 0 | |
| 52.003.50 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
219 0 0 | 306 0 0 | 117 0 0 | 91 0 0 | 83 0 0 | |
| 52.003.90 | 8,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
297 0 0 | 733 0 0 | 568 0 0 | 362 0 0 | 252 0 0 |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Sastav | 100% pamuk |
| Gramatura majice | 200g/m2 |
| Muška verzija | GATOR 52.004 |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.216 kg |
| Bruto težina | 0.2404 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.405 x 0.245 x 0.6 m |
| Strana kataloga | 0 |
| Carinska tarifa | 610610000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
