RAPID BERMUDA
58.050.11-58
15,48 € Cene su sa PDV-om| 58 | 60 | |
|---|---|---|
| Zaliha | 1 | 31 |
RAPID BERMUDA, radne bermude, tamno sive
Bermude, 300g/m2 platno prepletaj, ojačanja od 900D poliestera na mestima izloženim većem habanju, dva prednja džepa, dva pozadi i dva džepa sa strane sa praktičnim odeljcima za alat, pojas sa čičak trakom za podešavanje širine struka za dodatnu udobnost
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|
| 58.050.11 | 15,48 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1 0 0 | 31 0 0 |
Specifikacije
| Sastav | 60% pamuk, 40% poliester |
| Pakovanje | 28/1 |
| Neto težina | 0.64 kg |
| Bruto težina | 0.70179 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.39 x 0.31 x 0.61 m |
| Strana kataloga | 0 |
| Carinska tarifa | 620342350000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
