SPARK
58.018.41-S
4,79 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 414 | 832 | 1.184 | 1.400 | 709 | 297 |
| Dolazak | 100 20.11.26. | 500 20.11.26. | 1000 20.11.26. | 1200 20.11.26. | 700 20.11.26. | 100 20.11.26. |
SPARK, radni prsluk, neon žuti
Fluorescentni prsluk SPARK namenjen je situacijama u kojima je potrebna povećana vidljivost i jasna vizuelna identifikacija korisnika. Izrađen je od 100% poliestera i prilagođen za svakodnevnu upotrebu u radnim okruženjima sa povećanim bezbednosnim zahtevima. Prsluk je opremljen reflektivnim trakama postavljenim dve napred, dve pozadi i jednom preko ramena, što omogućava dobru uočljivost iz više pravaca u uslovima slabijeg osvetljenja. Funkcionalna konstrukcija uključuje četiri prednja džepa, uključujući džep za mobilni telefon i olovku, kao i plastični uložak za ID karticu. Dodatne plastične gajke za ključeve i slušalice omogućavaju praktično nošenje sitne opreme. Pogodan je za saobraćaj, logistiku, skladišta, komunalne delatnosti, događaje i druga okruženja gde je potrebna osnovna vidljivost i organizacija radne opreme. Ključne karakteristike: Fluorescentni sigurnosni prsluk • 100% poliester • Visoka vidljivost • Reflektivne trake (2 napred, 2 pozadi, 1 preko ramena) • Četiri prednja džepa • Džep za telefon i olovku • Plastični uložak za ID karticu • Gajke za ključeve i slušalice • Pogodan za saobraćaj, logistiku i skladišta
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.018.41 | 4,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
414 0 0 Dolazak | 832 0 0 Dolazak | 1.184 0 0 Dolazak | 1.400 0 0 Dolazak | 709 0 0 Dolazak | 297 0 0 Dolazak | |
| 58.018.61 | 4,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
91 0 0 | 150 0 0 | 399 0 0 | 895 0 0 | 300 0 0 | 185 0 0 |
Specifikacije
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Sastav | 100% poliester |
| Tip odevnog predmeta | Unisex |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Bruto težina | 0.2088 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.28 x 0.42 x 0.41 m |
| Strana kataloga | 334 |
| Carinska tarifa | 611030910000 |
| Zemlja porekla | Kina |
