SPIRIT WOMEN
58.002.10-S
9,59 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 215 | 298 | 362 | 161 | 82 |
SPIRIT WOMEN, ženski donji deo trenerke, 260 g/m2, crna
Ženski donji deo trenerke SPIRIT WOMEN izrađen je od mešavine 80% pamuka i 20% poliestera, sa gramaturom od 260 g/m². Namenjen je svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađen od roko futera, pruža udobnost i prijatan osećaj tokom nošenja. Model ima podesiv pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na nogavicama i dva praktična džepa. Kroj je prilagođen ženskoj silueti, uz zadržavanje funkcionalnosti i jednostavnog dizajna pogodnog za personalizaciju. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava brendiranje prema potrebama klijenta. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženski donji deo trenerke • Sirovinski sastav: 80% pamuk, 20% poliester • Gramatura: 260 g/m² • Roko futer • Prijatna za nošenje • Ženski kroj • Pojas sa lastišem i učkurom • Elastične ranfle na nogavicama • Dva praktična džepa • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Dostupno u muškoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.002.10 | 9,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
215 0 0 | 298 0 0 | 362 0 0 | 161 0 0 | 82 0 0 | |
| 58.002.15 | 9,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
248 0 0 | 427 0 0 | 505 0 0 | 291 0 0 | 185 0 0 | |
| 58.002.20 | 9,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
305 0 0 | 429 0 0 | 477 0 0 | 310 0 0 | 112 0 0 |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Sastav | 80% pamuk, 20% poliester |
| Gramatura | 260g/m2 |
| Muška verzija | SPIRIT MEN 58.001 |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.364 kg |
| Bruto težina | 0.423 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.4 x 0.22 x 0.595 m |
| Strana kataloga | 275 |
| Carinska tarifa | 611211000000 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
