SPORTY KIDS
58.007.10-04
2,27 € Cene su sa PDV-om| 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 296 | 208 | 278 | 285 | 0 |
| Dolazak | 100 04.05.26. | 210 04.05.26. | 325 04.05.26. | 1120 04.05.26. | 1650 04.05.26. |
SPORTY KIDS, dečji sportski šorts, 140 g/m2, crni
Dečiji sportski šorts SPORTY KIDS namenjen je sportskim aktivnostima i fizičkim vežbama. Izrađen je od 100% poliestera sa gramaturom od 140 g/m², što obezbeđuje laganu, izdržljivu i brzo-sušivu tkaninu, pogodnu za aktivno kretanje. Materijal omogućava dobru ventilaciju i brzo sušenje tokom aktivnosti, čime se povećava udobnost pri nošenju. Model ima elastičan pojas sa lastišem i učkurom u boji šorca, što omogućava lako prilagođavanje i stabilno pristajanje. Jednostavan dizajn čini ovaj šorts pogodnim za personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Dečiji sportski šorts • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 140 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Brzo sušenje • Dobra ventilacija • Elastičan pojas sa lastišem i učkurom • Pogodan za sportske aktivnosti • Pogodan za brendiranje
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 04 | 06 | 10 | 12 | 08 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.007.10 | 2,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
296 0 0 Dolazak | 208 0 0 Dolazak | 285 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 278 0 0 Dolazak | |
| 58.007.20 | 2,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
221 0 0 | 294 0 0 | 157 0 0 Dolazak | 2 0 0 Dolazak | 168 0 0 Dolazak | |
| 58.007.23 | 2,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
219 0 0 | 150 0 0 | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 236 0 0 | |
| 58.007.30 | 2,27 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
228 0 0 | 368 0 0 | 28 0 0 Dolazak | 309 0 0 Dolazak | 43 0 0 Dolazak |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Dečiji |
| Materijal | 100% poliester |
| Gramatura | 140g/m2 |
| Muška verzija | SPORTY 58.003 |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.076 kg |
| Bruto težina | 0.0864 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.32 x 0.22 x 0.34 m |
| Strana kataloga | 274 |
| Carinska tarifa | 610343000000 |
| Zemlja porekla | Kina |
