JET MEN
57.034.10-S
17,88 € Cene su sa PDV-om| S | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 120 | 847 | 3.521 | 1.457 | 351 |
JET MEN, prsluk sa kapuljačom, crni
JET MEN je štepani prsluk sa laganim punjenjem, namenjen kao praktičan dodatni sloj u prelaznim i umerenim vremenskim uslovima. Dizajn je jednostavan i funkcionalan, idealan za radne uniforme, timsku opremu i promotivne programe, uz dobru slobodu pokreta tokom celodnevnog nošenja. Izrađen je od 100% najlona sa glatkom i prijatnom površinom, dok lagano punjenje obezbeđuje osnovnu termo zaštitu bez suvišne težine. Prsluk ima dva prednja džepa za sitnice, a elastični paspuli oko ramena i džepova doprinose urednom završetku i boljem prijanjanju. Dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Prsluk sa laganim punjenjem • 100% najlon • Štepana konstrukcija • Dva prednja džepa • Elastični paspuli za bolje prijanjanje • Lagan termo-sloj za prelazne uslove • Pogodan za uniforme i promotivnu upotrebu
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.034.10 | 17,88 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
120 0 0 | - | 847 0 0 | 3.521 0 0 | 1.457 0 0 | 351 0 0 | |
| 57.034.20 | 17,88 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
31 0 0 | - | - | - | 263 0 0 | 475 0 0 | |
| 57.034.55 | 17,88 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
57 0 0 | - | - | 6 0 0 | - | - |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Muški |
| Ženska verzija | JET WOMEN 57.035 |
| Sastav | 100% najlon |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.306 kg |
| Bruto težina | 0.359 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.41 x 0.39 x 0.6 m |
| Strana kataloga | 283 |
| Carinska tarifa | 620190000000 |
| Zemlja porekla | Kina |
