JET WOMEN
57.035.10-S
17,88 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XXL | |
|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 517 | 365 | 108 | 35 |
JET WOMEN, ženski prsluk sa kapuljačom, crni
JET WOMEN je ženski štepani prsluk sa laganim punjenjem, namenjen kao funkcionalan dodatni sloj u prelaznim i umerenim vremenskim uslovima. Krojem je prilagođen ženskoj silueti, zadržavajući moderan i jednostavan izgled pogodan za timsku i radnu opremu. Izrađen je od 100% najlona sa finom, glatkom završnom obradom, dok punjenje pruža osnovnu termo zaštitu bez dodatne težine, što ga čini idealnim za višeslojno oblačenje. Model ima dva prednja džepa, a elastični paspuli oko ramena i džepova doprinose dobrom prijanjanju i urednom završetku. Dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Prsluk sa laganim punjenjem • 100% najlon • Štepana konstrukcija • Ženski kroj • Dva prednja džepa • Elastični paspuli za bolje prijanjanje • Lagan termo-prsluk za prelazne uslove • Pogodan za uniforme i timsku upotrebu
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.035.10 | 17,88 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
517 0 0 | 365 0 0 | 108 0 0 | - | 35 0 0 | |
| 57.035.20 | 17,88 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
160 0 0 | 133 0 0 | - | - | 47 0 0 | |
| 57.035.55 | 17,88 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
91 0 0 | 203 0 0 | 140 0 0 | 47 0 0 | 15 0 0 |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Sastav | 100% najlon |
| Muška verzija | 57.034. JET MEN |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Bruto težina | 0.3055 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.36 x 0.38 x 0.55 m |
| Strana kataloga | 283 |
| Carinska tarifa | 620190000000 |
| Zemlja porekla | Kina |
