PANTHER PANTS S
58.107.10-48
31,19 € Cene su sa PDV-om| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 40 | 40 | 119 | 82 | 118 | 100 |
PANTHER PANTS S, servisne radne pantalone sa elastinom, crna
Radne pantalone PANTHER PANTS S pripadaju premium PANTHER liniji, razvijenoj za rad u toplijim uslovima gde su potrebni maksimalna pokretljivost, udobnost i dugotrajna izdržljivost. Izrađene su od lagane 4-way stretch najlonske tkanine, koja omogućava prirodno kretanje u svim pravcima uz zadržavanje otpornosti na svakodnevno habanje. Elastičan i tanak materijal pruža visok komfor tokom celodnevnog nošenja, dok produženi pojas na zadnjem delu obezbeđuje dodatnu zaštitu i stabilnost pri saginjanju i kretanju. Funkcionalan raspored džepova omogućava praktično i sigurno odlaganje alata i ličnih predmeta, uključujući džepove sa YKK rajsferšlusima. Trostruko ojačani šavovi na kritičnim mestima povećavaju trajnost pantalona, a dodatno ojačan zadnji deo nogavica doprinosi većoj otpornosti. Diskretni reflektivni detalji poboljšavaju uočljivost u uslovima smanjene vidljivosti. Ključne karakteristike: Premium radne pantalone • 92% najlon / 8% elastin • 140 g/m² • 4-way stretch tkanina • Visok nivo udobnosti i sloboda pokreta • Produženi pojas na zadnjem delu • Trostruko ojačani šavovi • Ojačani zadnji deo nogavica • YKK rajsferšlusi • Funkcionalni radni džepovi • Reflektivni detalji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.107.10 | 31,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
40 0 0 | 40 0 0 | 119 0 0 | 82 0 0 | 118 0 0 | 100 0 0 | |
| 58.107.20 | 31,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
81 0 0 | 155 0 0 | 225 0 0 | 191 0 0 | 248 0 0 | 213 0 0 | |
| 58.107.41 | 31,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
152 0 0 | 271 0 0 | 399 0 0 | 356 0 0 | 267 0 0 | 132 0 0 | |
| 58.107.55 | 31,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
70 0 0 | 147 0 0 | 208 0 0 | 215 0 0 | 224 0 0 | 103 0 0 |
Specifikacije
| Materijal | 4-way stretch najlon |
| Sastav | 92% najlon, 8% elastin |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Bruto težina | 0.413 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.355 x 0.35 x 0.4 m |
| Strana kataloga | 320 |
| Carinska tarifa | 620343110000 |
| Zemlja porekla | Kina |
