PANTHER PANTS W
58.108.10-48
46,79 € Cene su sa PDV-om| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 0 | 0 | 36 | 0 | 0 |
| Dolazak | 200 22.08.26. | 300 22.08.26. | 500 22.08.26. | 400 22.08.26. | 300 22.08.26. | 200 22.08.26. |
PANTHER PANTS W, radne pantalone sa elastinom, crna
Radne pantalone PANTHER PANTS W deo su premium PANTHER linije, namenjene korisnicima koji zahtevaju viši nivo izdržljivosti, komfora i funkcionalnosti u zahtevnim radnim uslovima. Izrađene su od visokokvalitetne 4-way stretch najlonske tkanine veće gramature, koja obezbeđuje stabilnost, otpornost na habanje i dug vek trajanja, uz zadržanu elastičnost i slobodu pokreta. Savremen kroj sa čistim linijama daje pantalonama moderan i profesionalan izgled, čineći ih pogodnim i za nošenje van radnog okruženja. Produženi pojas na zadnjem delu poboljšava naleganje i stabilnost tokom saginjanja i kretanja. Dodatna ojačanja u zoni kolena i na zadnjem delu nogavica značajno povećavaju otpornost u zonama pojačanog opterećenja. Funkcionalan raspored džepova, trostruko ojačani šavovi i YKK rajsferšlusi garantuju pouzdanost i dugotrajnu upotrebu, dok reflektivni detalji diskretno poboljšavaju vidljivost. Ključne karakteristike: Premium radne pantalone • 92% najlon / 8% elastin • 260 g/m² • 4-way stretch tkanina • Visok nivo udobnosti i stabilnosti • Produženi pojas na zadnjem delu • Ojačanja na kolenima i zadnjem delu nogavica • Trostruko ojačani šavovi • YKK rajsferšlusi • Višestruki funkcionalni džepovi • Reflektivni detalji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.108.10 | 46,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 36 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 58.108.20 | 46,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
68 0 0 Dolazak | 67 0 0 Dolazak | 146 0 0 Dolazak | 140 0 0 Dolazak | 109 0 0 Dolazak | 41 0 0 Dolazak | |
| 58.108.41 | 46,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
87 0 0 | 181 0 0 | 225 0 0 | 336 0 0 | 192 0 0 | 73 0 0 | |
| 58.108.55 | 46,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
36 0 0 Dolazak | 49 0 0 Dolazak | 32 0 0 Dolazak | 29 0 0 Dolazak | 6 0 0 Dolazak | 1 0 0 Dolazak |
Specifikacije
| Materijal | 4-way stretch najlon |
| Sastav | 92% najlon, 8% spandex |
| Gramatura | 260 g/m2 |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.7 kg |
| Bruto težina | 0.776 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.355 x 0.3 x 0.405 m |
| Strana kataloga | 318 |
| Carinska tarifa | 620343110000 |
| Zemlja porekla | Kina |
