RECORD LADY
50.023.10-S
2,75 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 201 | 0 | 299 | 31 | 388 |
| Dolazak | 1580 04.05.26. | 1825 04.05.26. | 605 04.05.26. | 410 04.05.26. |
RECORD LADY, ženska sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2, crna
Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.023.10 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
201 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 299 0 0 Dolazak | 31 0 0 Dolazak | 388 0 0 | |
| 50.023.20 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
259 0 0 | 349 0 0 | 442 0 0 | 294 0 0 | 449 0 0 | |
| 50.023.23 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
403 0 0 Dolazak | 460 0 0 Dolazak | 593 0 0 | 148 0 0 | 458 0 0 | |
| 50.023.30 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
276 0 0 Dolazak | 372 0 0 Dolazak | 850 0 0 | 571 0 0 | 341 0 0 | |
| 50.023.34 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
252 0 0 | 571 0 0 | 480 0 0 | 379 0 0 | 238 0 0 | |
| 50.023.41 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
456 0 0 Dolazak | 860 0 0 Dolazak | 468 0 0 | 318 0 0 | 356 0 0 | |
| 50.023.61 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
22 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 322 0 0 | 266 0 0 | 199 0 0 | |
| 50.023.90 | 2,75 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
936 0 0 Dolazak | 694 0 0 Dolazak | 2.030 0 0 Dolazak | 158 0 0 Dolazak | 803 0 0 Dolazak |
Specifikacije
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Dečija verzija | RECORD KIDS 50.045 |
| Sastav | 100% poliester |
| Gramatura majice | 130g/m2 |
| Muška verzija | RECORD 50.022 |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.088 kg |
| Bruto težina | 0.102 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.315 x 0.21 x 0.46 m |
| Strana kataloga | 272 |
| Carinska tarifa | 610990200000 |
| Zemlja porekla | Kina |
