TEE LADY
50.042.10-S
2,39 € Cene su sa PDV-om| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 120 | 711 | 430 | 226 | 284 |
TEE LADY, ženska sportska majica kratkih rukava, 100 g/m2, crna
Sportska majica TEE LADY je ženski model kratkih rukava, dizajniran za sportske aktivnosti, trening i aktivan način života. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 100 g/m², pružajući lagan i funkcionalan materijal prilagođen kretanju. Majica je šivena sa strane i ima okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, što doprinosi udobnosti pri nošenju. Tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja omogućava prijatan osećaj tokom aktivnosti, dok reflektivni detalj na leđima povećava vidljivost u uslovima slabijeg osvetljenja. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 100 g/m² • Izuzetno lagana i prozračna • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Reflektivni detalj na leđima • Pogodna za sportske aktivnosti • Dostupna u muškoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.042.10 | 2,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
120 0 0 | 711 0 0 | 430 0 0 | 226 0 0 | 284 0 0 | |
| 50.042.20 | 2,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
181 0 0 | 286 0 0 | 202 0 0 | 205 0 0 | 214 0 0 | |
| 50.042.23 | 2,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
75 0 0 | 226 0 0 | 357 0 0 | 162 0 0 | 182 0 0 | |
| 50.042.30 | 2,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
121 0 0 | 389 0 0 | 140 0 0 | 261 0 0 | 236 0 0 | |
| 50.042.90 | 2,39 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | 177 0 0 | 248 0 0 | - | 24 0 0 |
Specifikacije
| Gramatura majice | 100g/m2 |
| Materijal | 100% poliester |
| Unisex verzija | TEE 50.041 |
| Tip odevnog predmeta | Ženski |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.072 kg |
| Bruto težina | 0.0838 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.35 x 0.12 x 0.47 m |
| Strana kataloga | 274 |
| Carinska tarifa | 610990200000 |
| Zemlja porekla | Kina |
