HAMMER STRETCH PANTS
58.121.11-48
19,19 € Cene su sa PDV-om| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 190 | 376 | 278 | 129 | 135 | 74 |
| Dolazak | 400 20.07.26.300 15.10.26. | 200 20.07.26.600 15.10.26. | 300 20.07.26.800 15.10.26. | 300 20.07.26.900 15.10.26. | 300 20.07.26.600 15.10.26. | 200 20.07.26.200 15.10.26. | 100 20.07.26.200 15.10.26. |
HAMMER STRETCH PANTS, radne pantalone sa elastinom, tamno sive
HAMMER STRETCH PANTS su radne pantalone sa elastinom, namenjene profesionalnoj upotrebi u industriji, servisu, logistici i zanatskim delatnostima gde su potrebni udobnost, sloboda pokreta i pouzdana izdržljivost. Izrađene su od platna gramature 260 g/m², u sastavu 59% pamuk, 39% poliester i 2% elastin, što obezbeđuje optimalan balans između čvrstoće, fleksibilnosti i prijatnog osećaja tokom rada. Klasičan dizajn kombinovan je sa rastegljivim materijalom koji olakšava kretanje i rad u različitim položajima. Funkcionalan raspored džepova, delimično elastičan pojas i ojačani štepovi na opterećenim mestima doprinose dugotrajnosti i praktičnosti u svakodnevnoj upotrebi. Ključne karakteristike: Radne pantalone sa elastinom • Materijal: 59% pamuk, 39% poliester, 2% elastin • Gramatura: 260 g/m² • Elastična tkanina • Delimično elastičan pojas • Džepovi: 2 prednja + 2 zadnja + 2 bočna • Multifunkcionalni odeljci za alat • Plastični D-prsten • Trostruki štepovi na kritičnim zonama • SAB rajsferšlusi
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.121.11 | 19,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 190 0 0 Dolazak | 376 0 0 Dolazak | 278 0 0 Dolazak | 129 0 0 Dolazak | 135 0 0 Dolazak | 74 0 0 Dolazak | |
| 58.121.20 | 19,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
322 0 0 | 546 0 0 | 1.068 0 0 | 1.017 0 0 | 554 0 0 | 271 0 0 | 151 0 0 |
Specifikacije
| Sastav | 59% pamuk, 39% poliester, 2% elastin |
| Materijal | platno prepletaj, 260 g/m2 |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.552 kg |
| Bruto težina | 0.601 kg |
| Dimenzija transportne kutije | 0.405 x 0.185 x 0.6 m |
| Strana kataloga | 326 |
| Carinska tarifa | 620342110000 |
| Zemlja porekla | Kina |
